Генеральний секретар НАТО: "Ми не можемо дозволити Путіну перемогти"

"Роблячи це напередодні зими, президент Росії намагається використати зиму як зброю у війні з Україною", – зазначив Столтенберг.
У відповідь на російську агресію НАТО посилює свою присутність на території від Балтійського до Чорного моря, створюючи нові бойові угруповання, зокрема Румунії.
"Ми не можемо дозволити Путіну перемогти. Інакше це продемонструвало б авторитарним правителям у всьому світі, що вони можуть досягти своєї мети, використовуючи військову силу, і зробило б цей світ більш небезпечним для всіх нас. Тому в інтересах ж нашої власної безпеки ми продовжимо підтримувати Україну", - підкреслив Столтенберг.
Павло Остапенко, Gogetnews
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.